Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri, BuDukkan.Com ortak iştirakidir. 0544 204 00 31YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Tilkikitap yayınevinin fırsat ve imkanlarından yararlanmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaHizmet PaketleriYazar Kimlik PaketleriYazar Web Sitesi Paketi
  Sosyal Medya Yönetim Hizmeti »
HİZMET PAKETLERİ
YAYIN PAKETLERİ
Yazar Web Sitesi Paketi

Günümüzde hemen hemen artık her şey sanal dünyaya taşınmış durumdadır. Küçük veya büyük her firma, organizasyon öncelikle bir web sitesine sahiptir. Müşteriler, takipçiler organizasyonlar hakkında daha fazla bilgiyi web sitelerine bakarak öğrenmektedirler. Sizler de yazar yolculuğuna devam etme arzusunda iseniz ve ileriye dönük olarak yazarlık kariyeri planlıyorsanız, okurlarınızın sizin hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceği, sizinle iletişim kurabileceği bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Yazar web sitenize kitaplarınızı ekleyebilir, okuyucuların yorumlarını yayınlayabilir, iletişim bilgilerinizi sunarak doğrudan okuyucularla irtibat kurabilirsiniz. Foto galeri seçeneği ile etkinlikleriniz, imza günleriniz hakkında paylaşımlar yapabilir ve profosyonel yazar kimliğinizi oluşturabilirsiniz.

Sunuduğumuz Yazar Web Sitesi hizmetinde hazır yazılım ve grafikler kullanmayız. Her yazar için ayrı bir kodlama ve tasarım yaparız. Böylece siteniz özgün olur. Yayın paketlerinde bulunmayan bu çalışma özel hizmet kategorisindedir. Ücretlendirme kurulum için 5000 TL+KDV ve müteakip yıllarda 500 TL+KDV şeklinde ücretlendirilir. Her müteakip sene ise senelik ücret üzerinden enflasyon oranında zam eklenir.

5000.00 TL.
BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
Domain Adı
Sunucu Hizmeti
Özel Tasarım
Yönetici Paneli
SEO Uyumu
Foto Galeri Sayfası
Biyografi Sayfası
Kitaplarım Sayfası
İletişim Sayfası
Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2017, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 BuDukkan.Com ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap


M. Hizmetleri : 0544 204 00 31
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım