Kitap Şeyleriiştirakidir. KİTAP BASKI FİYATI HESAPLA Alo Bilgi: 0 553 754 32 38 YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaHizmetlerimizAnlık Satış Takibi

Anlık Satış Takibi

Kitabınızın ne zaman, nerede, kaç tane sattığını merak mı ediyorsunuz? Anlık satış takibi ile yazarlarımız kitaplarının satışlarını günü gününe takip edebiliyor.

Anlık Satış Takibi

Kitap basım sürecinden sonra her yazar için en önemli konu kitaplarının satışlarıdır. Yazarlar kitaplarının nerede ve ne kadar sattığını öğrenmek isterler.

Tilki Kitap Yayınevinin Anlık Kitap Satış Takip Sistemi ile, yazarlar kitaplarının satışlarını günü gününe takip edebiliyor. Yazarlarımız mailleri ile sisteme üye olduktan sonra belirledikleri şifre ile yazar girişi yaparak tarih tarih kitaplarının satışlarını gösteren çizelgeyi inceleyebiliyorlar. Yazarımızın kitabı sipariş edildiği anda faturası kesililir, korunaklı ambalaj ile paketlenir ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kitap depodan çıktığı anda stok sistemindeki sayı güncellenir ve yazarımız da o dakika kitabının hareketini görüntüleyebilir.

Satış Takibinin yanı sıra yazarımız sisteme giriş yaptıktan sonra, yayınevimiz ile yaptığı sözleşmeleri, sözleşmelerin süresini, kitabına ait bandrol numaralarının aralığını görüntüleyebilir, reklamlarda kullanılmak maksadıyal kitabından alıntıları ekleyebilir, biyografisini yayınlayarak yazar kimliğinin daha bilinir olmasını sağlayabilir. Tilki Kitap Yayınevi olarak bizim bildiğimiz her şeyi yazarın da bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu sistem sayesinde yazar kitabına dair tüm işlemleri şeffaf ve anlık olarak yayınevi ile birlikte takip edebiliyor.

Kitap Satış Takibi

Anlık Satış Takibi hizmeti bizimle çalışan tüm yazarlarımıza ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir.

« Tilki Kitap Fuar Katılımı   Editöryel Hizmet »
Tilki Kitap Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 754 32 38
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım