Kitap Şeyleriiştirakidir. KİTAP BASKI FİYATI HESAPLA Alo Bilgi: 0 553 754 32 38 YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaHizmetlerimizTilki Kitap Editöryel Hizmet

Editöryel Hizmet

Editasyon, kitabınızın içeriğinin masaya yatıralarak her biri kendi branşında uzman editörler tarafından gözden geçirilerek derinlemesine ve çok boyutlu olarak incelenmesidir.

Tilki Kitap Editöryel Hizmet

 

Uzun süre emek vererek hazırladığınız eseriniz artık bitti. Fakat içeriği ile ilgili endişeleriniz var. Acaba yazım kurallarını doğru kullandım mı, imla hatası yaptım mı, metin akıcı oldu mu, kitabımı bölümlere mi ayırmalıydım?

Bu ve benzeri birçok soru aklınızdan geçiyor fakat sorularınızın cevaplarını bulamıyor ya da emin olamıyorsanız, editörlerimiz size yardımcı olacaktır. Her biri kendi konusunda uzman, yüzlerce kitabı incelemiş editörlerimiz kitabınızı bir doktor hassasiyetinde masaya yatırır ve ayrıntılı olarak muayene eder. Kitap içeriğinizin daha kaliteli olması için metni her yönüyle inceler.

Editöryel Hizmet içeriğinde şu başlıklar altında çalışma yaparız.

  • Kitabın adı,
  • Kitabın bölümleri,
  • İmla hataları,
  • Yazım hataları,
  • Anlatım bozuklukları,
  • Metnin akıcılığı,
  • Kitabın sayfa sayısı,
  • Kitabın ilgi çekiciliği,
  • Kitabın içeriğinin hedef kitleye sunumu,
  • Kitabın kurgusu

Bu başlıklar altında editörlerimiz tarafından yapılan inceleme rapor halinde size sunulur. Bu sunum sizin arzunuza göre yüz yüze, yazı ile, telefon ile, görüntülü arama şeklinde olabilir. Editasyon sonuç raporunda değiştirilecekler, düzeltmeler ve teklifler yine sizin onayınıza sunulur. Kitabınızın içeriğinde sizin onay vermediğiniz hiçbir işlem yapılmaz. Onayınız alındıktan sonra düzeltmeler yapılır ve editasyon çalışması sonlanır.

Editasyon sonuç raporu size daha sonraki yazılarınızda ışık tutar, sık yaptığınız hataları gösterir, eksik olduğunuz konularda ne yapmanız gerektiği yönünde sizi yönlendirir. İnsanoğlu kendi kusurlarını görmememe eğilimindedir. Belki on defa gözden geçirdiğiniz bir sayfadaki yazım hatasını yine gözden kaçırdığınız olmuştur. Editasyon yazılarınıza başka gözlerden bakma fırsatı verir. Siz bir yazar olarak sadece kendi kitabınıza odaklanırken yüzlerce kitabı incelemiş editörlerimiz tecrübesiyle sizlerin fark etmediği hataları tespit eder ve size sunar. Editasyon çalışmasının yalnızca edebi eserler değil, akademik, teknik, bilimsel eserlerde de muhakkak olmasını tavsiye ederiz.

Editöryel hizmetimiz Gümüş ve Altın Kitap Yayın Paketinin içeriğinde mevcuttur. Editöryel hizmetimiz yayın paketleri haricinde sayfa başına (300 kelime, bir sayfa olarak ölçülendirilmiştir.) 5 TL olarak ücretlendirilmiştir.

 

« Anlık Satış Takibi   Sosyal Medya Yöneticiliği »
Tilki Kitap Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 754 32 38
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım