Kitap Şeyleriiştirakidir. KİTAP BASKI FİYATI HESAPLA Alo Bilgi: 0 553 754 32 38 YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaHizmetlerimizKapak Tasarım Hizmeti

Kapak Tasarımı

Kapak bir kitabın vitrinidir. Kitabın içeriğini ekileyici görsellikle okuyucuya sunabilen kapaklar, kitaba büyük bir atılım kazandırır.

Kapak Tasarım Hizmeti

Kapak bir kitabın vitrinidir. Okuyucular bir kitap hakkında ilk fikri kitabın kapağını inceleyerek edinirler. İçeriği çok özensiz ve hatta değersiz dahi olsa iyi bir kapak tasarımı yaılmış kitabın satışı yüksek olabilir. Bunun tam aksini de söylemek mümkün; içeriği harika olan bir kitap, kötü bir kapak tasarımı ile fiyaskoya uğrayabilir.

Tilki Kitap Yayınevi olarak, kendi alanında uzman ve yüzlerce kitap kapağında imzası olan grafikçilerimizle kapaklarınızı tasarlıyoruz. Kapak tasarlarken, kitabın içeriği, kitabın türü, kitabın verdiği mesaj, kitabın hedef kitlesi, kitabın amacı gibi bir çok kriterleri göz önünde bulunduruyor alternatif kapaklar arasında ihtiyaç duyulması durumunda sosyal medya anketleri yapıyoruz. Kitabınız için en uygun ve etkileyici kapağı elde edene kadar çalışıyoruz. Kapak tasarımı bittikten sonra tekrar onayınıza sunuyoruz. Düzeltme taleplerinizi gerçekleştiriyor ve tekrar onayınıza sunuyoruz. Siz onay verene kadar kapak çalışmasına devam ediyoruz.

Kapak çalışması için sizin seçeceğiniz bir görseli kullanabiliriz. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize gönderdiğiniz görselin telif hakkının size ait olduğuna dair bir beyan istiyoruz. Bize göndereceğiniz görselin çözünürlüğü minimum 300 px olmalıdır. 300 px çözünürlüğün altındaki görseller baskıda dağılacağından dolayı kabul etmiyoruz.

Kapak için hazır bir görseliniz olmaması durumunda, 30 milyon kadar görsele sahip http://tr.depositphotos.com/ adresindeki siteden görseller belirlemenize imkan tanıyoruz. Buradaki yüksek çözünürlüklü görselleri sizin adınıza ekstra bir ücret talep etmeden satın alıyoruz.

Kapak çalışması tüm kitap yayın paketlerimiz içerisinde standart olarak mevcuttur. Kitap yayın paketleri haricinde özel kapak tasarım ücretlendirmesi 500 TL'dir ve iş teslimi azami 48 saattir.

« Kitap Reklam Çalışmaları   Yazar Koçluğu »
Tilki Kitap Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 754 32 38
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım