Kitap Şeyleriiştirakidir. KİTAP BASKI FİYATI HESAPLA Alo Bilgi: 0 553 754 32 38 YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaHizmetlerimizKitap Fuarlarındayız

Tilki Kitap Fuar Katılımı

Tilki Kitap Yayınevi olarak Türkiye`nin en geniş katılımlı kitap fuarı olan Tüyap İstanbul Kitap Fuarına katılıyor, imza günleri, paneller ve etkinlikler düzenliyoruz.

Kitap Fuarlarındayız

Kitap Fuarları yazarların ve okurların buluştukları ve en fazla etkileşimi sağladıkları yerlerdir. Tilki Kitap Yayınevi olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar kesintisiz olarak Tüyap İstanbul Kitap Fuarına katılmaktayız. Bunun yanı sıra diğer şehirlerde organize edilen yerel ve genel kitap fuarlarında da bulunmaktayız. Bugüne kadar Tilki Kitap Yayınevi olarak kitap fuarlarında iki büyük Panel ve sayısız imza günü gerçekleştirdik. Yılların tecrübesiyle yazarlarımıza imza gününde ne yapması gerektiğini birebir anlatıyor ve yanlarında oluyoruz.

İmza gününde yazarlarımız okuyucularla birebir iletişmde bulunuyor, kendilerini ve kitaplarını tanıtma fırsatı yakalıyor, kitap satışlarını ve bilinirliklerini artırıyorlar. Yapılan imza günlerini fotoğraf ve video çekimleri ile yerel ve ulusal medya ajanslarına servis ediyor, sosyal medyaya sunuyor ve yazarımızın reklam çalışmalarını destekliyoruz.

Fuar katılımı Altın Yayın Paketi ile ücretsiz olarak sunduğumuz bir hizmettir. Diğer yayın paketleri ile çalışan yazarlarımız için makul ücretli bir çalışma yürütüyoruz. Ücretlendirme için lütfen bizimle iletişime geçin.

« Yazar Koçluğu   Anlık Satış Takibi »
Tilki Kitap Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 754 32 38
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım